spřátelené weby:       Tennis hotel Prostějov  |  
   Úvod   o nás  |   Kontakt  |   Formuláře  |  

Pojištění

Při leasingu musí být předmět leasingu vždy pojištěn. Povinnost pojistit předmět je stanovena v leasingové smlouvě. Zpravidla tuto službu zajišťuje leasingová společnost. Vzhledem k zvýhodněným podmínkám Vám dokážeme nabídnout kvalitní a výhodné pojištění u pojištovny KOOPERATIVA. Ve spolupráci s makléřskou společností Astorie, a. s., Vám zprostředkujeme další i nestandardní typy pojištění.

V případě, že uzavírá pojistku sám pronajímatel, je buď pojistné přímo přefakturováno nájemci nebo je zahrnuto do leasingových splátek

Pokud z nějakého důvodu trváte na individuálním pojištění, nebudeme Vám bránit. V tomto případě požadujeme však od nájemce tzv. vinkulaci pojistného plnění ve svůj prospěch (krytí ve prospěch pronajímatele).
V případě hmotného poškození předmětu leasingu je nájemce povinen likvidaci škodní události zajistit následujícím způsobem:

  1. ohlásit událost Policii ČR, která poskytne protokol o události;
  2. ohlásit událost pojišťovně - vypsat hlášení o škodě, zajistit transport vozidla, dodat podklady (protokol od policie, faktura za opravu...);
  3. do 5ti kalendářních dnů od data nehody informovat leasingovou společnost (majitele vozidla);
Dojde-li k částečnému poškození vozu, je po splnění všech výše uvedených bodů a pokud nájemce nemá k pronajímateli (leasingové společnosti) žádné závazky, pojistné plnění posláno nájemci.

Dojde-li ke krádeži vozu nebo totální škodě, je pojistné plnění posláno majiteli vozidla (leasingové společnosti), která se poté vyrovná s klientem.

Podpora prodeje

Našim klientům nabízíme leasingové služby na koupi hmotného majetku od pořizovací ceny 50 000 Kč až do objemu několika milionů korun.

Rádi však rozšíříme i síť našich partnerů z řad konečných prodejců strojů a zařízení pro podnikatelskou sféru. Rádi podpoříme prodej Vašich výrobků nabídkou finančního leasingu Vašim zákazníkům. Ze zkušenosti víme, že tento způsob spolupráce může významně ovlivnit růst Vaší společnosti.

Jestliže Vašim zákazníkům chybí finanční zdroje kontaktujte nás. Náš specialista Vás navštíví a nastíní možnosti a perspektivu spolupráce s námi.

Poradenský servis

Našim klientům nabízíme bezplatné poradenství ve vztahu k uzavřeným i ukončeným leasingovým smlouvám. Obrátit se na nás můžete ve věcech technických, právních, účetních i daňových.

Nebojte se prosím zeptat na to, co potřebujete vědět. Jsme stále připraveni Vám pomoci a osvětlit veškeré nejasnosti týkající se našich leasingových služeb.

x:
© Bohemia, s. r. o., 2013 - email: :skacel@bohemia-ol.cz